معرفی دمسه

فروشگاه اینترنتی پوشاک دمسه پنل دیجیتال از کسب و کاری است با قریب به سی‌سال فعالیت موفق در بازار پوشاک. 

از دهه هفتاد شمسی در بازار مرکزی رشت با تاسیس فروشگاه پوشاک مهران در حوزه پوشاک فعال هستیم و امروز با سه دهه فعالیت مستمر و موفق در حوزه تولید و توزیع و خرده‌‌فروشی پوشاک در جایگاه مطلوبی از بازار قرار گرفته‌ایم.

دمسه نام تجاری دنیای دیجیتال ماست و در این پنل فروش ، علاوه بر فروش آنلاین ، تصمیم داریم در آینده نزدیک خدمات مطلوبی را فراهم آوریم که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی دمسه با تکیه بر توان لجستیک و انبارداری مطلوب در بازار همواره در حال ارتقای جایگاه سهم بازار و رضایت مشتریان است و این مهم مستند بر اعضای رضایتمند باشگاه مشتریان این فروشگاه میباشد.
محصولات تولیدی ما با استفاده از مواد اولیه مرغوب و برند بازار تهیه خواهد شد. سعی داریم با تکیه بر نقاط مهم زیر رضایت حداکثری مشتریان محترم را فراهم آوریم:
– برندهای قابل استعلام نظیر مطهری ، جامعه ، کوکما ، جهان‌بافت و …
– مواد اولیه‌های وارداتی درجه یک معتبر
– کیفیت دوخت قابل قبول
– استراتژی قیمت‌گذاری مطلوب و منصفانه
– خدمات پس از فروش خوب و متعهدانه

در تلاشیم رضایت و اعتماد حداکثری مشتریان عزیز را فراهم آوریم و در قدم اول ، در کنار فروشگاه فیزیکی در بازار رشت ، کلیه مجوزهای مهم دولتی در این زمینه را اخذ کردیم تا مشتریان محترم با آسودگی کامل با تکیه بر تیم متعهد دمسه خرید خود را انجام دهند و در کوتاهترین زمان ممکن در محل کار یا درب منزل تحویل بگیرند

ارتباط با ما